MİSYONUMUZ

Müşterimiz ile sürekli dialog halinde olarak müşteri memnuniyetini sağlamak.

Teknolojiyi takip ederek, bizlere sunulan yeni ürünlerin projelerimizde kullanabilirliğini görmek amacıyla uygulamaları yapmak. Hedeflerine kilitlenmiş, takım çalışmasının önemini bilen, şirket değerlerinden ödün vermeyen bilinçli, dürüst ve yeniliklere açık bir ekip kurmuş olmak.

Şirketimiz; taahütlerinde kaliteden, estetikten, standartlardan ve teknikten kesinlikle taviz vermemektedir. Taahütlerini iş olsun mantığı ile değil, olması gereken olmalı mantığı ile yerine getirmiş ve getirmeye devam edecektir.

Başarılarına başarı katmyı kendisine hedef edinmiş olan FİMSAN YAPI ELEKTRİK ORG. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. bu hedefi doğrultusunda istihdamın devamını arttırmak ve ülke ekonomisine katkı sağlamak ve bunu yaparken de marka olma yolundan kesinlikle taviz vermeme kararlılığı ile yoluna devam edeceğinin taahhüdünü vermektedir. Bu yolda bizleri destekleyen ve güvenen tüm dostlarımıza teşekkür ederiz.

Bunları gerçekleştirirken misyonumuzun ne derece önemli ve titizlikle üstünde durulması gereken bir konu olduğunun farkındayız.

  • image
  • image
  • image
  • image
32
YILLIK DENEYİM
235
ÇALIŞANIMIZ
19
BİTEN PROJELER
9
DEVAM EDEN PROJELER

FİMSAN EKİBİ

image

Nevzat Mısır

Firma Ortağı
image

Bahadır Punar

Elektrik Elektronik Müh.
image

Nevzat Mısır

Firma Ortağı
image

Tommy Atkins

Electricians
image

Nevzat Mısır

Firma Ortağı
image

Richard Wagner

Civil Engineer
image

Sarah Spence

Construction Assistant
image

John Halpern

Construction Manager
image

Tommy Atkins

Electricians
TOP